השקעות חו"ל

השקעות נדל"ן מעבר לים
חושפות לאחרונה ישראלים רבים וכן יזמים להשקיע בנכסים המהווים אלטרטנטיבה לטובת תשואה גבוהה יותר מנכסים בישראל ובעיקר בשל מחירם האטרקטיבי לכל כיס.

יש החושבים, כי נכס רחוק דורש טיפול ומהווה סיכון לאי וודאות, הן מבחינת רישום והן מבחינת ערכו האמיתי. מיותר לציין כי, כמו בכל השקעה, כפי שעושים בקניית נכס ישראלי, עלינו לבצע את אותו תהליך של בדיקה ויצירת וודאות מבחינה רישומית וכן פיננסית! השקעות בחו"ל מתאימות לכל קונה המעוניין לגוון ולהשקיע סכום נמוך ולקבל עבורו הכנסה גבוהה.

כדי לעשות זאת נכון, עלינו לקבל תשובות עבור מס' פרמטרים חשובים:
  • מי המוכר – חשוב מאוד לקבל את מירב הנתונים על הפרוייקט או הנכס וכמובן נכונות הנתונים.
  • מיסים – תכנון מס נכון ובדיקת מדיניות המס באותה מדינה בה הנכס הנבחר.
  • ערבויות ובטחונות – אפשרות מעבר כספים לחו"ל ובטחונות שכנגד.
  • תשלומים נלווים – יש לקבל את המידע עבור סכומי הארנונה, תחזוקה/ וועד הבית וכו'.
  • מצב הנכס – יש לקבל חוות דעת מקצועית על מצב הנכס, על מנת להיערך בהתאם.
  • ייעוץ משפטי – קבלת מידע משפטי אודות הנכס ורישומו וכן ההתנהלות וחוקי המדינה המיועדת.
  • מיקום הנכס – כפי שבודקים בישראל אזורי ביקוש ומעגלים סביבם, כנ"ל גם בחו"ל, על מנת שניתן יהיה להשכיר בקלות ולשוכר איכותי.

לסיכום, תהליך השקעה בנדל"ן חו"ל הינו דומה לתהליך הרכישה בישראל. יחד עם זאת, רכישת נכס הינה החלטה משמעותית וכך גם נתייחס אליה במידת הרצינות.

ישנם משקיעים שיבחרו לעשות זאת לבד ולנהל את כל התהליך באופן עצמאי וישנם רבים אחרים הנעזרים בשירותיהם של המומחים בתחום, המביאים עימם רקע ונסיון נדל"ני חשוב התורם לתהליך מקצועי ויעיל יותר ומשרה ביטחון ושלווה בעסקה, גם כשמדובר בסכומים נמוכים יחסית!

אנו ברם – השקעות חו"ל נוכל לאתר את הנכס המתאים עבורכם וזאת, לאחר בירור צרכים מעמיק ובהתאם להתנהלות הפיננסית שלכם, על מנת ליצור תוכנית לרווחה כלכלית ובניית עתיד טוב יותר לכם ולילדיכם!

phone wa facebook