האקדמיה לנדל"ן

רוצים לעשות את הצעד הראשון בעולמות הנדל״ן? מרגישים שהגיע הזמן לשינוי קריירה, כזו שמסייעת לאנשים אבל גם תהיה רווחית עבורכם? השקעות נדל״ן מעניינות אתכם אבל אתם לא באמת יודעים מאיפה להתחיל? כנראה שהלימודים באקדמיית הנדל״ן שלנו יתאימו לכם בדיוק!

את כל הקורסים שלנו מעביר רמי גמרי, המייסד והבעלים של ״קבוצת רם״, לצד אנשי מקצוע מובילים בתחומם. הקורסים מועברים בצורה פרונטלית ונמשכים כחודשיים. בסיום הקורסים יקבלו המשתתפים תעודת סיום מטעמנו.

קורס יזמות והשקעות נדל״ן

קורס זה מיועד עבור כל אחד ואחת שרוצים להתחיל להשקיע בנדל״ן ולא יודעים כיצד לעשות זאת, החל מחיילים משוחררים ועד פנסיונרים שרוצים למצוא מקור השקעה חלופי.

בקורס, תוכלו לקבל ידע ראשוני בהשקעות נדל״ניות שונות שיאפשרו לכם לבצע השקעות נכונות יותר בעתיד. בנוסף, כל משתתף יקבל:

קורס כניסה לעולמות התיווך

קורס זה מיועד לאנשים שרוצים לעשות שינוי בקריירה שלהם ולפצוח בעבודה מצליחה בעולמות הנדל״ן.

במסגרת הקורס, תקבלו מידע תיאורטי ופרקטי על עבודתו של מתווך נדל״ן, שיעורי בית שיעזרו לכם לתרגל את הידע שהועבר בשיעור, תרכשו כלים שיסייעו לכם לפתוח עסק עצמאי בתיווך נדל״ן ועוד. הקורס שם דגש גדול מאוד על העבודה בשטח, לכן נעבוד על:

*אלו שמייעדים עצמם לעבודה מול לקוחות עסקיים, יוכלו לבחור בקורס המקביל שמתמקד בנדל"ן מסחרי. בנוסף, בסיום הקורס או לפניו ניתן יהיה להירשם לקורס המיועד להכנה לבחינת המתווכים, בחינה שחייבים לעבור בכדי לעסוק בתחום באופן רשמי. עבור התלמידים המצטיינים קיימת אפשרות להשתלב אצלנו בקבוצה במגוון תפקידים.

השתלמויות קצרות

בנוסף לקורסים המקצועיים שלנו, אנו עורכים השתלמויות, סדנאות והרצאות לקבוצות, בהנחייתו של רמי גמרי. ניתן להזמין השתלמויות בנות שעתיים וחצי, ארבע שעות או השתלמויות של חצי יום. לאחר שיחת אפיון ובירור צרכים, נוכל יחד להתאים עבורכם את הסדנא או ההשתלמות ביחס לנושאים והתוכן שמעניינים אתכם ביותר!

לפרטים נוספים על הקורסים שלנו וקביעת שיחת ייעוץ לימודי ללא עלות

ניתן להשאיר פרטים בטופס זה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!