אודות

הסיפור ״קבוצת רם״, מתחיל עוד הרבה לפני שהתחלנו לעבוד עם לקוחות מרחבי הארץ והעולם. הסיפור שלנו יוצא לדרך ביום שבו הבנתי שבשביל לבצע השקעות ורכישות נדל״ניות חכמות – צריך להגיע אליהן עם המון ידע.

שלום, אני רמי גמרי, המקים והבעלים של ״קבוצת רם״. החיבור שלי לנושאי הנדל״ן והבנייה התחיל בעקבות סיפור משפחתי. כשהייתי ילד, הורי נאלצו למכור את הבית שלהם בעקבות משבר כלכלי שנקלעו אליו. התחושה הזו, שברגע אחד יש קורת גג וברגע השני אין – מלווה אותי עד היום. בשלב מאוחר יותר בחיי, גיליתי שהורי רכשו קרקע וכמעט גררו את עצמם שוב לטעויות הרות גורל. תוך כדי הניסיונות שלי לסייע להם לצאת מהבלגאן למדתי יותר על התחום והתאהבתי בו עד כדי שהתחלתי לחפש השקעות לעצמי. עזבתי את עולם ההייטק, בו עבדתי קרוב לשבע שנים, והתחלתי להפוך לאיש נדל״ן.

אני בעל תואר ראשון במשפטים (LLB) ותואר שני במנהל עסקים (MBA). בנוסף, אני מגשר מוסמך, בעל הכשרת מאסטר טריינר NLP ודמיון מודרך, בעל תעודת גישור ומשא ומתן ויועץ עסקי מוסמך. הניסיון שלי לימד אותי שנדל״ן הוא קודם כל אנשים, וברגע שאני מצליח להבין את הצד שעומד מולי – נוכל להגיע יחד לתוצאות הטובות ביותר. ברשותי גם מספר תעודות מקצועיות, לרבות התחדשות עירונית ופינוי בינוי.

המטרה שלי ושל כל הצוות כאן ב״קבוצת רם״ היא למנוע מאנשים לעשות טעויות ולאבד את הכסף והנכסים שלהם בעקבות השקעות לא נכונות. אנחנו עושים את כל שביכולתנו בכדי להעניק לכם, הלקוחות שלנו, מידע חשוב וכלים לעבודה שיאפשרו לכם להשיג קורת גג ובסיס כלכלי עבורכם ולילדיכם.

כבר 15 שנה שאנחנו נותנים שירות למוכרים, משכירים ומשקיעים כאחד. חשוב לנו להעניק לכל אדם בישראל את המענה הנדל״ני המקיף ביותר, מעטפת של 360 מעלות. אנחנו מלווים כל לקוח משלב הרצון הראשוני ועד לשלב קבלת המפתח. יחד, נבנה תוכנית עבודה שתשים דגש על כל הצרכים שלכם.

לצד כל זה, אנחנו מציעים מגוון קורסים נדל״נים במסגרת בית הספר שלנו, ״האקדמיה לנדל״ן״, בה תוכלו למצוא קורסים לאלו מכם שרוצים לעסוק בתיווך נדל"ן לצד קורס יזמות והשקעות בנדל״ן שילמד אתכם את כל הדרך והצעדים כמשקיעים ויזמים. הלימודים אצלנו באקדמיה מתאימים לכלל האוכלוסייה, החל ממתווכים מנוסים שרוצים לשפר את יכולות העבודה שלהם ועד לחיילים משוחררים שרוצים ללמוד את הכלים כיצד להתחיל לעסוק או להשקיע בתחום הנדל״ן.

אם אתם מחפשים צוות נדל״ן שילך אתכם לאורך כל הדרך – ״קבוצת רם״ היא הכתובת בשבילכם!

״קבוצת רם – בוחרים נכון מחליטים חכם״