נדל״ן פרטי

בוודאי לא יפתיע אתכם לגלות שסוג הנדל״ן המבוקש ביותר בארץ הוא נדל״ן פרטי. בין אם מדובר בדירות למגורים או בהשבחה של נכסים קיימים – הנדל״ן הפרטי שומר על מעמדו האהוב. העובדה הזו דווקא מרתיעה לא מעט ישראלים מלהשקיע בנכסים מסוג זה, בעיקר משום שאין להם את המידע המדויק ביותר לביצוע ההשקעה הנכונה. במידה וגם אתם רוצים ללמוד יותר על נדל״ן פרטי ולוודא שאתם מבצעים את ההשקעות הטובות ביותר עבורכם – הגעתם למקום הנכון!

דירות לרכישה והשכרה

אחת ההשקעות הנפוצות ביותר במגזר הפרטי היא רכישה של דירות לצורך השכרתן לשוכרים פוטנציאליים. לצד זאת, ישנם ישראלים רבים אשר מחפשים דירות פרטיות למטרות מגורים, וכן גם דירות להשכרה בהתאם לצורך זה. אנשים רבים מתקשים למצוא את הדירות הטובות ביותר עבורם, שעונות על כל הצרכים שלהם ומתאימות לתקציבם. כחלק משירותי החברה, נשמח לעזור לכם למצוא את הבית או הדירה המושלמים עבורכם. נעזור לכם למצוא דירות ובתים פרטיים מכל הסוגים והפרטים, החל מאזור הצפון ועד לדרום הארץ.

השבחה וניהול נכסים

שירות זה מיועד עבור אנשים שרכשו דירות המיועדות להשכרה. לאחר הרכישה עצמה, ישנן לא מעט פעולות שצריך לעשות:, שיפוץ ותחזוקה של הדירה, מציאת שוכרים, ניהול אל מול הרשויות השונות ועוד. לא מעט בעלי נכסים מתקשים להתמודד עם כל הפעולות ולעיתים אף מפסידים כסף וזמן יקר. בדיוק כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנשי הצוות שלנו מתמחים בביצוע השבחה וניהול נכסים עבור הלקוחות שלנו, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שההשקעה שלכם עובדת עבורכם בכל יום מחדש. אנחנו נדאג לאתר את השוכרים ונבצע בדיקות רקע מקדימות ובטחונות מתאימים. כמו כן, נדאג לעדכן אתכם בזמן על הצורך בהארכה/סיום חוזה, נתנהל אל מול הדיירים שלכם, נעבוד אל מול בעלי המקצוע והעבודה השונים ועוד.

המעטפת שלנו

לא משנה מהי ההשקעה שבחרתם לבצע – הצוות שלנו יוכל לסייע לכם לעשות את הבחירות המדויקות ביותר עבורכם. חלק מהשירותים שאנו מספקים ללקוחותינו:

מחשבון השבחת נכסים

לקבלת תחזית השבחת הנכס מלאו את הפרטים הבאים:

לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

ניתן להשאיר פרטים בטופס זה ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!